KnihovnaNaše škola má knihovnu malou, vlastně to není ani místnost, jen tři skříně stojící na chodbě. Pravidelně se otevírají v pondělí po obědě, ale popravdě se otevírají kdykoliv. Hlavně v poslední době je o ně nebývalý zájem. Přibylo do nich totiž zhruba dvacet nových kousků. A tyto kousky, které byly dětem při hodinách čtení představeny, vzbudily nevídanou věc. Odpůrci čtení si zkusili jednu knihu vypůjčit, že teda uvidí a opravdu se stalo něco nečekaného – přečetli knihu za dva dny! I rodiče nevěřícně kroutili hlavami a začali shánět pokračování přečtených knih. Vidíme tu skupinky dětí, které čtou odpoledne v družině. Přečtené knihy si zapisujeme do čtenářských deníků a také si o nich vyprávíme při hodinách čtení. Budeme se snažit ty naše skříně doplňovat o novinky, protože děti začaly číst, čtou více a z toho máme velkou radost.

Knihovna


Škola 004.JPG[1].jpg

KONTAKT:

Kunčice nad Labem 73
54361 Kunčice nad Labem

www.zskuncicenl.cz
mapa
zskuncicenl@seznam.cz

TELEFON:

499 431 177

(po čtvrtém prozvonění se telefon přepne na mobilní číslo školy)

KONTAKTNÍ OSOBA:

Mgr. Martin Bartoš, ředitel školy

+420 703 142 336

_____________________

Mateřská škola

Lenka Peterová, vedoucí učitelka mateřské školy

mskuncicenl@seznam.cz              
TELEFON:

703 142 337

_______________________

Ochrana osobních údajů 

Oznámení pověřence:

Svazek obcí Horní Labe

e-mail: poverenec@sohl.cz

telefon: 732 540 946

_______________________

 

 

 

        

 

 

Publicita.JPG 

 

Zvýšení příspěvku na stravné

Vzhledem k navýšení cen za vstupní suroviny upravujeme platbu za stravné od 1. 9. 2020, ke zvýšení došlo jen u dopoledních svačinek v mateřské škole (viz tabulka).

_______________________

Ovoce a zelenina do škol

Mléko do škol

Ve školním roce 2020/2021 pokračujeme v projektu Ovoce a zelenina do škol. Škola zajistila od smluvního dodavatele dotované dodávky ovoce a zeleniny, kterou žáci dostávají nad rámec školního stravování zdarma. Pro nový školní rok jsme připravili novinku, přidali jsme se k projektu Mléko do škol. S ovocem a zeleninou i s mléčnými výrobky (mléko, jogurt, sýr) k nám budou jezdit vždy v úterý.

_______________________

 

 

paticka