Školní rok 2020/2021

Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021 ke stažení a k tisku

Žádost je možné vyzvednout v mateřské škole před termínem zápisu po telefonické dohodě (703 142 337), nebo ji lze stáhnout a vytisknout. Vyplněná žádost se odevzdává nejdéle 14. 5. 2020. Žádost musí být podepsána a doložena čestným prohlášením o řádném očkování dítěte.

_________________________________________________________________________

Zápis do mateřské školy na školní rok 2020/2021 v budově MŠ

14. května 2020 od 14:00 - 16:00 hod.

Pro školní rok 2020/2021 budou k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole přijímáni všichni zájemci o předškolní vzdělávání.

Kritéria přijetí:

K předškolnímu vzdělávání se přijímají:

1. děti, které dosáhnou 2 let do 31. 8. 2020 a mateřská škola je pro ně spádová, podle věku od nejstaršího po nejmladší;
  2.  děti s trvalým pobytem v obci Kunčice nad Labem podle věku od nejstaršího po nejmladší;
  3. děti, které před začátkem školního roku 2020/2021 dosáhnou 5. roku věku a mateřská škola pro ně není spádová, podle věku od nejstaršího po nejmladší;
  4. děti, s trvalým pobytem mimo obec Kunčice nad Labem podle věku od nejstaršího po nejmladší;
  5. Ostatní.

Mateřská škola se může naplnit až do počtu 28 dětí. Tento počet se může snížit v případě, že škola přijme dítě se speciálními vzdělávacími potřebami.

Rozhodnutí o přijetí bude oznámeno do 30. 6. 2020 na webových stránkách školy a v MŠ pod registračními čísly žadatelů.

Mgr. Martin Bartoš

_________________________________________________________________________

Rodiče dětí přihlášených ke vzdělávání v mateřské škole jsou povinni zaplatit stanovenou úplatu do 10. dne stávajícího měsíce.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mateřská škola bude opět otevřena od 25.5.

MŠ se bude řídit pokyny, které stanovilo MŠMT do konce školního roku. Pokyny a provozní řád COVID-19 naleznete při vstupu do budovy MŠ.

příloha_čestné_prohlášení.pdf

priloha_779740857_1_ochrana_zdravi_ms.pdf